27 Temmuz 2017

Yurtiçi Kargo Dağıtım Personelleri Yetersiz, Yersiz Davranışlar Sergiliyor!

Kırklareli Yurtiçi Kargo'nun dağıtımında ve personel davranış konusunda yetersiz ve eksik, yersiz davranışlar eksiksizliğin şube konusunda ne kadar yetersiz olduğunu gösteriyor. Yetkilerin el atması lazım, yazık yani olan bizim kargolara oluyor. Paramızla rezil oluyoruz.

Aysun 358 Okunma

Cevaplar

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi28 Temmuz 2017

    Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize telefon no bilgisi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

  • Aysun28 Temmuz 2017

    Kırklareli şubesinde bulanan Yurtiçi Kargo dağıtımında ve personel davranışlarında bulanana kabaca tavırlar gerçekten üzücü bir durum dağıtım yapılıyor fakat evde olunmadığı için tek bir uyarı kağıdı ya da not ya da arama yapılmaksızın geri gidiliyor gönderen kişi uyarmamış olsa kargoyla ilgili bilgim dahi olmayacak. Geldiğinden bile haberim olmadığı için kargoya gidiliyor dağıtım arabasının 18:00 geleceği için kargoyu veremeyiz demeleri normal ama 18:00 den sonra gidildikten sonra şu an mesai mesai bitti veremeyiz demeleri nezakatınde dahi bulunmadan kapalı kapılar arakasından el kol hareketi yaparak yarın gel demeleride şirket adına kötü bir imaj belki benim hayatı önem taşıyan bir ilacımda olabilir belki yarın iş yerinden izin alamıcam yani gerçekten kargolar bir çözüm bulmalı.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön