05 Haziran 2015

Yurtiçi Kargo Ciddiyetsizlik!

2 gün önce Yurtiçi Kargo'ya talep bırakmama rağmen takip kodu:3472460 kodlu kargo talep etmeme rağmen hiç kimse kargoyu almaya dahi gelmedi ki çağrı merkezinden bundan 1 kaç ay önce de şikayetimi iletmeme rağmen. Bu kadar mı duyarsız olabilirsiniz?

Aylin 38 Okunma

Cevaplar

 • Aylin15 Haziran 2015

  Hala gelen giden yok çıldırıcamm.

 • Aylin13 Haziran 2015

  Bu ikinci şikayetim. Gelip kargom alınmafan defalarca bu şikayeti izin verildiği sürece yayınlayacağım. Evet bravoooo size. Hiç kimse gelmedi. Şikayet ettiğim halde hiç kimseyi göndermemiş olmanıza rağmen 2 kere kurye talep ettim çağrı merkezinden. Kimse yok yine kimse yok. Karşılığında siz iptal ettirmişsiniz diye bir karşılık aldım çağrı merkezinden. yazık gerçekten çok yazık. Ne günlere kaldık. Ben hayatımda sizin kadar işini en alt seviyede yapan müşteriyi kale almayan onun yanında müşteriyi enayi yerine koyan bi kurum görmedim.

 • Aylin13 Haziran 2015

  Evet bravoooo size. hiç kimse gelmedi. 2 kere kurye talep ettim birde şikayetim üstüne yine. Kimse yok yine kimse yok. karşılığında siz iptal ettirmissiniz diye bir karşılık aldım çağrı merkezinden.

 • Yurtiçi Kargo Temsilcisi09 Haziran 2015

  Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında açıklama yazılı olarak yapılmıştır. Saygılarımızla Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön