14 Şubat 2013

Yurtiçi Kargo Ciddiyetsiz ve Sorumsuz Yaklaşım!

Yurtiçi kargo ile yaşadığım ve merkezlerine yansıttığım aynı hafta içindeki aynı iki şikayetime rağmen somut bir çözüm üretememişler ve dolaylı olarak mağdur etmişlerdir. İlk şikayetim 703373139692 gönderili 05.02.2013 çıkış tarihli kargodur. İkinci şikayetimde 922669945984 gönderi nolu 11.02.2013 çıkış tarihli adrese teslimatlı kargodur.


Kargo çıkmadan verdikleri bilgilerde müşterilerine 2 iş gününde teslim taahhüdü veren firma maalesef taahhütlerine sudan sebeplerle uymamaktadırlar.

Kenan 26 Okunma

Cevaplar

  • Kenan16 Şubat 2013

    Firmanın benimle görüşmüş olması kesinlikle çözüme yönelik bi görüşme olmamıştır...Sadece haklı olduğum teyid edilmiş ancak somut bi çözüm sunamamışlardır. Sorunun geçmişe dönük olduğu için yapılabilecek bişey olmadığı vurgulanmıştır. (sorun aşamasında kasıtlı olarak ulaşmadıkları için sorun geçmişe dönük hale getirilmiştir....)

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi16 Şubat 2013

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

  • Kenan14 Şubat 2013

    Ekran görüntüsünde görüldüğü gibi dağıtıma çıkan bir kargo ulaştırılmadan şubeye geri dönmüştür arayıp sorduğumda Verdikleri cevap yetişmeyecek olmuştur...Şube ile teslimat arası 15 dk...Genel merkezlerine şikayet etmeme rağmen genel merkez sadece şikayet kaydı almışlardır daha öncede farklı bir gönderi için aynı şikayetimi yaptığımı ve bu şikayet kaydının hiç bi anlamının olmadığını somut çözüm beklediğimi söylememe rağmen bişye yapamayacaklarını belirtmişlerdir....Gecikmeden dolayı mağdur edilmeme rağmen şubeyi arayıp gelmesi gereken gün için mesaiden izin aldığımı bugünde (14.02.2013) izin alamayacağımı mesaide olduğumu ve evde olacağım saatin 17.30 olduğunu söylediğimde ben sizin istediğiniz saate göre getiremem dağıtıma çıktılar evde varsa biri alır yoksa keyfin bilir istersen buraya gelip alırsın diye kurumsal üslubuna yakışmayan bir tavır sergilemiştir. Kendi eksikliklerini gidermek adına herhangi bi menfi adım yerine hala uzlaşmacı olmayan bir tavır almışlardır....

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön