30 Eylül 2016

Yurtiçi Kargo Ciddiyetsiz Firma...

İnternet üzerinden Yurtiçi Kargo ile gelen bir ürün Kurban Bayramından önce 9 Eylül'de kargoya verildi. Bayramdan önce almak gibi bir beklentim yoktu zaten. Ancak bayramdan sonra 1 hafta geçmesine rağmen ürünün halen teslim edilmemesi üzerine ürünü satın aldığım firmadan telefon geldi ve ürünün iadesi sisteme girildiğini belirttiler. Yoğun uğraşlar sonucunda şubeden bir yetkili ile görüştüm. Adrese sabah saat 08:10'da gelindiğini kimse bulunamadığını belirttiler.

Beyana bakar mısınız. Zaten bu adamlar 9 dan önce şubeden çıkmıyorlar. Adama diyorum ki tamam madem o zaman yarın gönderin olmaz diyor neden diye çıkışınca söyleyeyim arkadaşlara yarın ulaştırmaya çalışsınlar diyor. Sonra aradan birkaç gün geçiyor yok arıyorum kargoyu kargo aldığım firmaya iade edilmiş. Çağrı merkezini aradım devamını yazamıyorum sığmıyor. Yani adamlar o kadar ciddiyetsiz ki anlatmayla bitmez.

Hasan 94 Okunma

Cevaplar

  • Hasan01 Ekim 2016

    Yalan. E-posta üzerinden geri bildirim yapılmıştırmış. Ne bildirimi hani nerede. Aradan kaç gün geçmiş şikayet kaydına dönen bile yok. Adamların çalışanları bıkmışlar zaten bu kargodan kaldı milleti memnun edecekler.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi30 Eylül 2016

    Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize e-posta adresi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön