06 Eylül 2013 #1997939

Yurtiçi Kargo Çengelköy Şubesi İşini Yapmıyor!

3 Eylülde almış olduğum ilaçlarım 4 eylülde sabah Çengelköy şubesine geldi. Dağıtıma çıktı akşama kadar vakit yetmediği için teslime edemediklerini yazdılar sisteme. Ertesi gün evde kimse olmadığı için ihbar notu bıraktıklarını yazdılar. Oysaki eşim 7,5 aylık hamile ve evden dışarı çıkmıyor. Kapıda herhangi bir not bulamadık. Bu şube boşu boşuna çalışmaktadır. Daha önce de Çengelköy şubesi ile sıkıntılar yaşadım.


Çok önemli bir kargomu sanki bana teslim etmiş gibi sahte bir imza ile teslim edildi gösterip posta kutuma sıkıştırdıklarını ancak akşam iş dönüşü eve geldiğimde gördüm. Daha güvenilir diye daha fazla kargo ücreti ödeyip Yurtiçi Kargo'yu tercih ediyoruz ama paramızla rezil oluyoruz.

Erdem 964 Okunma

Cevaplar

  • Erdem07 Eylül 2013

    Kargomu gidip kendim aldım. 2 farklı kargomdan biri dün sabahtan akşama kadar şikayetlerim ve telefom görüşmelerim üzerine teslim edildi diğeri ise alıcı evde olmadığı için teslim edilmedi notu düşülerek teslim edilmedi. bugün kendim aldım. madem gidip kendim alacaktım boşuboşuna daha fazla ödeyerek Yurtiçi kargo firmasını tercih etmişim. onun yerine haremden herhangi bir otobüs firmasından da teslim alabilirdim kargomu. Çengelköy şubenizle ilgili sıkıntı var kendi müşteri hizmetleri yetkiliniz bile söylüyor çok şikayet alıyoruz diye. daha ben ne yapayım.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi07 Eylül 2013

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön