07 Şubat 2014 #2281626

Yurtiçi Kargo Çayyolu Şubesinde Ters Giden Bir Şeyler Olmaya Başladı!

Kayıtlarıma bakarsanız eğer çoğu zaman sizi tercih ettiğimi görebilirsiniz. Fakat son zamanlarda yaşadığım olaylardan sonra pek kullanacağımı sanmıyorum. Dağıtım ekibiniz mi değişti ne oldu tam olarak bilemiyorum ama Ankara-Çayyolu Yurtiçi Kargo şubenizden artık hiç memnun değilim.


909276265476 no'lu kargom için 2 kere zaman yetmemesi sebep gösterilerek şubede bekletme yapıldı. Kargo gelecek diye 2 gün evden çıkmadım. 3. gün işim vardı ve kargo gelmiş, her an kargo gelecek diye bekleyecek değilim. Şubeyle irtibata geçtim ve 4. gün getirmelerini istedim fakat böyle saygısızlık görmedim. Kendiniz gelip alın dediler. Bir an önce kargomun tarafıma iletilmesini ve dağıtım ekibine çeki düzen verilmesini istiyorum.

Barış 63 Okunma

Cevaplar

  • Barış07 Şubat 2014

    Bugün (4.gün) yine evdeydim ve buraya şikayet yazmama rağmen yine "Zaman Yetmedi" olarak kayda geçti ve bu 3. zaman yetmedi uyarısı. Bir yakınım da çayyolu şubenizden şikayetçiymiş belirtmek isterim. Lütfen o şubedeki eski kayıtlar ile yeni kayıtları karşılaştırınız. Ne sipariş verdiysem muhakkak ertesi gün elimde olan bir şubeniz vardı. Şimdi ise "Zaman Yetmedi" uyarılarıyla rekora koşan bir şube... Artık dağıtıma çıkartmayıp, çıkartmış gibi gösterip daha sonra da "Zaman Yetmedi/Şubede Bekletiliyor" ibaresini verdiklerini düşünmeye başladım açıkçası... Aşağıdaki linki incelemenizi öneririm; http://selfservis.yurticikargo.com/reports/SswReportsFromParamFields.aspx?ssfldvn=53&sskurkod=225678216&refnumber=210035462 Not: Şimdi farkettim ki bir de ara işlemlerden birinde (10.sunda) teslim edildi ibaresi var onu da hiç anlamış değilim.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi07 Şubat 2014

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön