03 Şubat 2014 #2273746

Yurtiçi Kargo Çark Şubesine Ulaşamıyoruz!

Yurtiçi Kargo ile genel merkez düzeyinde anlaşmalıyız. Bu nedenle her gün onlarca kargo alıp gönderiyoruz. Sakarya'da bizimle çalışan Çark Şubesi'ne çok uzun zamandır ulaşamıyoruz. Bugüne kadar tek bir telefon görüşmesi bile yapamadık. Sabit numaradan da kişisel cep telefonundan da aradık. Ancak dediğim gibi; tek bir kez bile görüşemedik. Bazen meşgul oluyor ama çoğu zaman telefona cevap verilmiyor.


Kargomuz geldiğinde ise ne haber veriliyor ne de getiriliyor. Gidip soruyoruz ve geldiyse kendimiz alıyoruz.


Bugün yine kargo almaya gittiğimde çalışanlardan birisine herkesin duyacağı biçimde telefonlara neden cevap vermediklerini sordum. Kimse yüzünü bile kaldırmadı. Tekrar sordum aynı tavırla karşılaştım.

Salih 301 Okunma

Cevaplar

  • Salih12 Şubat 2014

    Yurtiçi Kargo Sakarya Çark Şubesi yetkilisi, gidip bizzat görüşmem üzerine telefon numaralarının değiştiğini söyledi ve yeni numarayı verdi. Ama numara çok yakın zamanda değişmiş. Neden daha önce hiç ulaşamadığımı sorduğumda yanıt veremedi. Bir süredir sık sık yeni numarayı arıyorum yine telefonu açan yok. Kargoların kaybolması,gelen kargo için haber verilmemesi,kargonun getirilmemesi,büronun telefonlarına cevap verilmemesi alt alta toplandığında ne kadar kalitesiz bir firma olduğu gerçeği gün gibi ortaya çıkıyor. Bu şikayeti okuyanlara tavsiyem: Kesinlikle Yurtiçi Kargo'yu kullanmayın!

  • Salih05 Şubat 2014

    Şikayetim üzerine arandım ve konuyla ilgilenileceği söylendi. Ancak ben bu durumun lokal değil,kurumsal bir problem olduğu kanısındayım. Zira personeline telefona cevap verdiremeyen bir marka anlayışı olamaz. Özetle; şikayetimde belirttiğim tüm hususlar olduğu gibi devam etmektedir. Genel merkezimizle görüştük yapılan anlaşmamız yenilenmeyecek.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi03 Şubat 2014

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön