09 Mayıs 2013 #1789031

Yurtiçi Kargo Çalışanların İlgisizliği!

Çalışanlarınızın bilgi yetersizliği ve görevini gerektiği gibi yerine getirmemesinden başka yanlış beyanları ile rahatsız edici davranışları olduğunu bilmeniz ve gerekeni yapmanız gerektiğini düşünüyorum. Bu sabah Göztepe'ye gönderilen ürüne aracı olan Fikirtepe şubenizle ilgili sorun yaşanmıştır. Telefonla aradım ancak 23 dakika bekletildiğim için daha fazla dayanamadım. Telefon numaram 0537 2***** konu ile ilgili ararsanız ilgilendiğinizi düşüneceğim.

Oya 43 Okunma

Cevaplar

 • Oya13 Mayıs 2013

  İsminin Emre olduğunu söyleyen müşteri temsilcisinin çözüme yönelik denilen açıklaması ürünü git şubeden al olmuştur. Bundan sonra yurtiçi kargo ile hiçbir şekilde çalışmayacağım kendisine söylenmiştir. Herkese de yurtiçi kargodan uzak kalmasını öneriyorum. Bu ve benzerleri çalışanlarla zaman kaybetmek istemiyorum Ürünü alıcıya iadesini ve bozulacak ürün olduğunu söyledim.

 • Oya10 Mayıs 2013

  Hiçbir çözüm yapılmamıştır.

 • Oya10 Mayıs 2013

  Evet sorunu ürünü git şubemizle al demekle çözdüklerini sanmışlardır. Yurtiçi kargo çalışanları kendilerine yakışan şekilde çalışmaya devam etmektedir. Bu kargo şirketi ile alım kabul etmeyeceğim gibi, herkese de uzak durmalarını öneriyorum.

 • Yurtiçi Kargo Temsilcisi10 Mayıs 2013

  Müşteriye telefon ile açıklama yapıldığında; Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön