17 Kasım 2017

Yurtiçi Kargo Çalışanları Adres Bulamıyor!

Uşşak ilinde Yurtiçi Kargo şirketine ait iki şube var fakat 81 İl'de faaliyet gösterdiğini zannettiğimiz işletme Uşak gibi Ege bölgesinde bulunan bir İl'de dahi 50 ml' lik araç bakım sıvısını ilde bulunan tek üniversitenin kampüsüne ulaştıramadı.


Yurtiçi Kargo şirketi şube ve şubeleriyle görüştüm hatta çağrı merkezi müşteri hizmetleri ile görüştüm yine cevap yok ücretini verip gönderi yapıyor ve alıyoruz ama kısmet ya gelirse diye bekliyoruz. Kimse oralı değil ne şikayetler değerlendiriliyor ne de bir kıymeti var. İnsanlar internet üzerinden alışverişi vakitleri olmadığı için yapıyorlar fakat yaklaşık 1000 kişinin çalıştığı 30000 kişinin öğretim gördüğü kurumu "Türkiye"nin en büyük kargo şirketi olduğunu iddia eden bir işletme bir teslimatı ulaştıramıyor. Yetkililer internet alışveriş müşteri portföylerini bir incelesin ne kadar para kaldırıyorlar. Yalandan anasayfa anketleri ile olmaz..

Falcoo 119 Okunma

Cevaplar

 • Falcoo21 Kasım 2017

  İlgili sipariş aracılı bir internet alışveriş sitesinden alınmış olup 3 günlük bir onay süresi söz konusudur şimdilik Uşak şubesiyle sorunumuz kalmadı sağ olsunlar teslimatı farklı bir şubeye iletti ve "dağıtıma" çıkarıldı bu kez söylemekten yazmaktan artık ben imtina ediyorum fakat tüm şikayetvar kullanıcılarının görmesi için yazıyorum ilgili ileti farklı bir şubede bekletiliyor ve yine şubeden almam talep ediliyor. Sadece tüm kullanıcıların görmesi açısından buraya şu notu düşmek isterim "13.11.2017'de İzmir'den gönderilen bir teslimat 20.11.2017 tarihine kadar Uşak'a ulaştırılamadı yaklaşık mesafe 230 km". Tüm Sikayetvar.com ailesi ve kullanıcılarına teşekkür ederim, saygılarımla.

 • Yurtiçi Kargo Temsilcisi20 Kasım 2017

  Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize e-posta adresi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

 • Yurtiçi Kargo Temsilcisi18 Kasım 2017

  Değerli Müşterimiz ; Talebiniz ilgili birimlerimiz ile paylaşılmış olup, en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

 • Falcoo'nun Teşekkür Mesajı17 Kasım 2017

  İlgili şube müdürü Mesut Bey aradı ve gerekli izahatları yaparak çözüme yönelik bilgilendirme yaptığı için teşekkür ederim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön