28 Ekim 2016 #6795457

Yurtiçi Kargo Çağrı Merkezi Çözüm Sunmuyor!

6795187 sayılı şikayetime istinaden Yurtiçi Kargo çağrı merkezini aradım. Şikayetimi anlattım, buradaki beyefendi ''babaannemin fotokopi veya asıl kimlikle kargomu teslim alamayacağını'' söyledi. Şirket prosedürleri yüzünden şubedeki H*** Hanım aksine asıl kimlikle babaannemin alabileceğini söylediğini ilettiğim halde bu sefer, ''olabilir inisiyatif kullanmıştır'' dedi. ''Daha önceden kimlik fotokopisiyle de verildi yine soy isim tutmuyordu'' dediğimde ''vermiş olabilirler ama verilmemesi gerekir''. dedi.


''Biz şubelerimize çok fazla müdahil olamıyoruz, şube çalışanı o anlık vermiştir'' dedi. Böyle saçma ve dalga geçercesine cevap verilebilir mi? Sizin şirket politikanız o anki şube çalışanının keyfine göre mi değişmektedir? Ya da şubelerde şirket politikanızı uygulayamıyorsanız, neden şubeleriniz var? Ben dahil birçok arkadaşım sizin kargo şirketinizden çok şikayetçi, bir çözüm bulun şubeleriniz ile aranızda!

Buse 543 Okunma

Cevaplar

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi28 Ekim 2016

    Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize telefon no bilgisi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön