18 Ocak 2014 #2242449

Yurtiçi Kargo Büyükçekmece Şubesi Telefonları Açmıyor!

13.01.2014'de Ankar'dan İstanbul Büyükçekmece'de tarafıma teslim edilmek üzere bir kargo gönderildi. O hafta verilen adreste bulunmayacağımdan teslimat adresini Beylikdüzü olarak değiştirmek istedik. Kargoyu alan kişinin araması gerektiğini söyledikleri için Büyükçekmece şubesini 15.01.2014 tarihinde aradım. Günün çeşitli saatlerinde aramama rağmen telefon hiçbir şekilde açılmadı.


444'lü Yurtiçi Kargo çağrı merkezini aradım durumu belirttim bir kayıt açtılar ve şubenin benimle irtibata geçeceğini belirttiler ancak kimse aramadı. 16.01.2014 tarihinde gün içinde B.çekmece şubesini defaatle aramama rağmen telefon açılmadı.


Tekrar 444'lü numarayı aradım. Şubenin beni mesai saatinden sonra arayacağını adres değişiklikleri bu şekilde yaptıklarını söyledi. Mesai saatinden sonra da aranmadım. 17:01 tarihinde de Yurtiçi Kargo tarafından bir irtibat sağlanmadı. 18.01 itibariyle şubeye halen ulaşamamaktayım ve bir haftadır kargomu teslim alamadım.

Esra 102 Okunma

Cevaplar

  • Esra21 Ocak 2014

    Yurtiçi kargonun şubesinde olan bir kargoyu -teslim etme ücretini peşin olarak almasına karşın - 10 güne yakın bir zamanda teslim edememesi müşteri memnuniyeti açısından çok çok kötü bir durumdur.

  • Esra21 Ocak 2014

    Şikayetimin yayınlandığı gün firma tararından aranmış olmama ve 20 Ocak ptesi günü tarafıma kargomun gönderileceği bilgisinin verilmesine rağmen kargom gönderilmedi.20 Ocak günü çağrı merkezini arayıp sorunu bildirdim geri dönüş yapılacağını belirttiler ancak bugunun tarihi 21 Ocak salı tarafıma henüz bir dönüş yapılmadı ve kargomu teslim alamadım.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi18 Ocak 2014

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön