29 Ekim 2013

Yurtiçi Kargo Büyükçekmece Şubesi İşini Yapmıyor!

8 Ekim günü bir alışveriş sitesinden aldığım ürünler için ev adresimi teslim adresi olarak verdim.
11 Ekim gününden beri sitenin sipariş takibi bölümünde "teslim edilmedi şubede bekletiliyor" , detayında da "alıcı adreste bulunamadı, ihbar notu bırakıldı" ifadeleri yazılıyor. Her gün bu notu görüyorum ancak ev adresime 1 kere bile gelinmedi, hadi geldiler bulamadılar diyelim 1 tane bile ihbar notu yok.

11 Ekim gününden beri şubeyi arıyorum fakat asla cevap vermiyorlar, mail atıyorum dönüş olmuyor, Yurtiçi Kargo merkezine şikayetimi ilettim. Yine dönüş yok ve her gün alışveriş yaptığım siteyle iletişime geçip kargoyu yönlendirmelerini rica diyorum fakat yine yine sonuç yok.

Neslihan 24 Okunma

Cevaplar

  • Neslihan30 Ekim 2013

    sorunun çözülmesi konusunda henüz bir işlem yapılmadı, sadece merkezden şikayet kaydı açıldığını bildirdiler. yapıldı denilen açıklama ise şu; müşteri adresten ayrılmış olarak görünüyormuş.........????? vee ürünlerim, alışveriş sitesi adresine geri gönderilmiş............???? bulunan çözüme ve açıklamalara hayran kaldım(!)

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi30 Ekim 2013

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön