31 Temmuz 2015

Yurtiçi Kargo Bu Kadarına da Pes Artık!

22.07.2015'de 444cicek.com'dan vermiş olduğum hediye siparişim in hala teslim edilememesi üzerine Yurtiçi Kargo'yu aradım. Aldığım cevaplar resmen çileden çıkarttı. Gönderinin taşıma günü için kargo şubesinde bekletildiğini öğrendim ve nedenini sorduğumda, çağrı merkezi personeli yeterli bilgiye sahip olmadığını söyledi ve bunun dışında herhangi açıklayıcı bir bilgi veremedi.


Şikayet departmanı aktarın lütfen dediğimde "aktaramıyoruz buradan" yanıtını aldım. 8 gündür siparişim teslim edilemediği gibi, durumunun ne olduğu da belli değil. Profesyonellikten uzak çalışma durumları bir an önce iyileştirilmesi gerek aksi halde daha çok kişi mağduriyet yaşayacaktır.

İlknur 141 Okunma

Cevaplar

  • İlknur04 Ağustos 2015

    Bir daha ne Yurtiçi Kargo ile çalışırım, ne de yurt içi kargo ile çalışan firmalarla. Yaklaşık 15 gün olmuş sıparışim in akıbeti belli değil Şb. Ye. Ulaşılmıyor. Çağrı merkezi. Aradıgimda karşıma çıkan personel (Raşit mi Reşat mı) Dalga geçer gibi söylediğim tekrar etmekten başka beni gereken başka bir yetisi olmayan personel. Siparisimin teflon ihbarlı bilgisini verince bende böyle bir hata olmuş fakat düzeltilmişti dediğimde, dalga geçer gibi düzeltilmiş ki dağıtıma çıkmış dedi. Bu ne iş bilmez lik? Bu ne saygısızlık?

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi01 Ağustos 2015

    Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön