Yurtiçi Kargo Bu Firmada İpe Un Serdi!

Buğra Buğra2 hafta önce

22 Haziran kargo çıkış şubesinde. 2 gün çıkış şubesinde bekliyor. Arıyoruz şubeyi kargo ortada yok. 1. Şube diye bir numara veriyorlar orayı arıyoruz.

Karşımıza ürünü satın aldığımız mağaza sorumlusu çıkıyor. Abi ben kargoyu vermediysem kargo numarası nasıl var. Siz sıkıntı yapmayın hemen yenisini çıkarıyorum yola siz gelenlerden birini teslim almazsınız diyor helal olsun esnaf adam.

 Akabinde tekrar çıkış şubesini arıyorum. Ben telefonda beklerken birbirlerine bağırmalar kargo nerede burada yok mu? Falan saçma sapan konuşmalar. Bir şekilde kargoyu o gün çıkartıyorum yola. Müşteri hizmetlerini arıyorum. Hanımefendi mobil bölgede ikamet etmekteyim ürünüm cep telefonu parçası ve ben telefonsuzum bu ürünün bana ulaşması gerekiyor fakat yarın dağıtım günüm nasıl olacak bana nasıl ulaşacak bu kargo diyorum. Arıyor varış şubesini beyefendi cumartesi günü teslim edilecek diyor. 

O günü bekliyoruz ve geliyor o gün. Biraz evvel kargo arabası evimizin önünden geçiyor transit. Arıyorum varış şubesini takip numaramı veriyorum ve aldığım cevap kargonuz dağıtım günü pazartesi yola çıkacaktır. Arkadaşım bugün bu araba burada 25 inde şubenize inen kargom neden bana gelmiyor? Vallahi biz ek birimdeyiz kurye arkadaş neden almadı onu bilmem ben diyor. Adama ne diyeyim sağ ol diyorum. 

Müşteri hizmetlerini arıyorum Cebrail adında müşteri temsilcisi açıyor derdimi anlatıyorum rahat ve relax bir şekilde beni anladığını ama ellerinden bir şey gelmediğini. Bu tür şeylerin yoğunluktan kaynaklandığını belirtiyor. 

Diyorum ki 25 'inde inen kargonun ne yoğunluğu kuryeniz keyfe keder güzarlık yapmış ve çıkış şubenizde varış şubenizde beni telefonsuz ve mağdur bıraktı nasıl olacak? Şikayet kaydı almayacak mısın? 

Bu şubelere herhangi bir yaptırım uygulamayacak mısın? Cevap : Çalışma şeklimiz böyle değil sizi anlıyorum. Çok komik ve işgüzarsınız.

 Müşteriyi başımızdan salalım da ne olursa olsun. Aras, sürat derken görüyorum ki Yurtiçi de 3. Lige düşmeyi başarmış. Diğer firmalarla çalışan hiçbir mağazadan alışveriş yapmıyordum artık Yurtiçi ile çalışan mağazalardan da yapmayacağım. Umarım MNG de bunların düştüğü lige düşmez çünkü tek o kaldı işini iyi yapan. 

Biz müşterileri Varsak bunlar varlar. Biz yoksak bunlarda yok. Onlar bize hitap şekillerine, iş yapma şekillerine dikkat edip özen gösterecekler. Parasını alıyorlar hizmetin kalitelisini verecekler vermek zorundalar.

Ben sorun yaşadığım yerle çalışan firmalarla çalışmıyorum .

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi

Cevaplar

Yurtiçi Kargo Logo Yurtiçi Kargo 2 hafta önce

Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize e-posta adresi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

Yurtiçi Kargo Logo Yurtiçi Kargo 2 hafta önce

Buğra Berk Y. Değerli Müşterimiz ; Talebiniz ilgili birimlerimiz ile paylaşılmış olup, en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler