14 Mayıs 2013 #1796486

Yurtiçi Kargo Boş Yere Bekletiliyorum!

Ayın 10'unda kargo teslim ediliyor geleceği yer ise Küçükçekmece Nova şubesinden Şirinevler şubesi aracılığıyla Bahçelievler e gelecek. Ayın 10 unda çıkan kargo ertesi gün şubeye ulaştırılıyor. Ayın 11 inde dağıtıma çıkıyor ve teslim edilmiyor, neden? Zaman yetmedi. E tamam kabul. Ayın 13'ünde tekrar dağıtıma çıkıyor yine teslim edilmiyor, bu sefer neden? Yine zaman yetmedi.


Bu işi yapamayacaksanız yapmayın kardeşim, çok mu yoğun o şubeniz? O zaman Bahçelievler e de şube açın. Yemin ediyorum evimden çıkıp 20 dk yürüsem şubeye ulaşırım ama 2 günde zamanı yetiremiyorlar ya anlamıyorum ben bunu.

Metehan 34 Okunma

Cevaplar

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında açıklama yazılı olarak yapılmıştır. Saygılarımızla Müşteri İlişkileri

  • Metehan14 Mayıs 2013

    Ayrıca 2. gün için gelmedikleri halde ihbar notlu alıcı yok yazıyorlar utanmadan yalan iş yapıyorlar! Madem alıcı yoktu sen ertesi gün tekrar dağıtıma neden çıkartıyosun normalde yapmazsın ki! Yine yaz oraya doğruyu zaman yetmedi diye.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön