10 Mayıs 2013 #1790579

Yurtiçi Kargo Bize Ulaşın Bölümü Müşteriye Kapandı!

1788687 nolu şikayetime istinaden..610376036250 nolu kargom teslim edilmedi.Aradığımda edilmeyeceğini de belirtmekteler.Bize ulaşın şikayet ve öneri bölümü de şahsıma kilitlendi. Dağıtım elemanlar geldik evde yoktunuzdan sonra, müşteri servisi yetkileri de aynı taktiği kullanıp telefonuma tek çağrı arayıp telefonu kapatmaktadır.Aynı kalıp mailime aradık ulaşamadık yazısı iletildi.


Bu kadar saygısız, müşterisine değer vermeyen T.C de bence tek firmadır. Yurtiçi sitesinden bekletme süreleri alınıp hakem heyetini deneyeceğim. Tüm şikayetlere verilen cevaplara bakılırsa kalıplaşmış hep aynı taktik. Yurtiçi ile çalışan firmalardan ürün bedava dahi olsa alış verişim kesinlikle yapılmayacaktır.

Musa 70 Okunma

Cevaplar

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi11 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik yazılı açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

  • Musa10 Mayıs 2013

    Müşteri, müşteri hizmetlerini ararken saatlerce müzik dinler ve faturasına yansır.Ama gel gelelim bu firma müşteriyi aradığında telefona bakan ev hali bir saniye babamı veriyorum süresini bile beklemeden kapatır.Daha sonra mail'ime aradık ulaşamadık.Alışveriş sitelerine acaba neden telefon numarası veriyoruz.Tüm kargolar telefonumuza mesaj atar, arar kargo tesliminden sonra memnuniyet anketi yapar. Bu kargo neden yapmaz... Geldik evde bulamadık not bıraktık. Not nerede yok. Hey yurt içi müşterileri uyanın artık, firma olarak müşteri kaybeder, halk olarak sinir hastası olursunuz, ürününüz veba olur..

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön