17 Eylül 2013 #2015678

Yurtiçi Kargo Bir Türlü Gelemeyen Kargo!

13.09.2013 tarihinde verilen kargo bir günde İzmir'den Ankara'ya geldi ancak şube şube dolaşan kargo bir türlü evime gelemedi. Son olarak bugün beni arayan kargo görevlisi adresi tekrar teyit etti ve tarif ettiğine göre 750-800 metre uzakta olmasına rağmen "oraya başka şube bakıyor" diyerek kargoyu getirmedi.


Kaç gün oldu kargom gelmedi, hangi şubenin getireceğini bilemem, bana kargom gelsin yeterki şikayet edeceğim artık dediğimde "git istediğin yere şikayet et nereye şikayet ediyorsan et" dedi.


Gelmeyen kargoma mı yanayım kargo görevlisinin tavrına mı? Yurtiçi Kargo'nun internet sitesinden de şikayet ettim. Ama ne arayan var ne soran.

Hanifi 63 Okunma

Cevaplar

  • Hanifi24 Eylül 2013

    Kargo görevlisi adresin yanlış olduğunu belirtmişti ama gelen kargonun üzerindeki faturada adres doğru yani su ve elektrik faturamda ne adres varsa yada diğer kargo firmalarına hangi adres veriliyorsa aynı adres verilmiş ama.. neyse..

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi17 Eylül 2013

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön