18 Ocak 2014 #2241620

Yurtiçi Kargo Bir Alo Demek Çok mu Zor?

Yurtiçi Kargo Balıkesir Zağnos Şubesine gelen kargo kapıya kağıt yapıştırılarak gidilmiş. Şimdi ise şubeden gelip almam söyleniyor. Gelen kargo ya buzdolabı vb. olsaydı ne olacaktı? Gidip bir araç ve adam tutacak, adrese teslim kargo parası ödenmesine rağmen 2. defa para harcayarak kargomu alabilecektim.


(Nitekim daha önce bu söylediğimi aynen yaşadım. Başka bir kargo firması, internetten aldığım buzdolabı, çam. mak.ve setüstü ocağı gelip "kendin alacaksın" şeklinde karşılık vermişti.)


Eşim bir ara komşuya gitmiş, kargonun ne zaman geleceğini bilemediğimizden her gün evde bekleyemek zorunda bırakılıyoruz. Halbuki bir telefon açılsa eve gelir kargoyu teslim alırdık. Bir alo demek çok mu zor?

Haydar 40 Okunma

Cevaplar

  • Haydar21 Ocak 2014

    Diğer bir firma tlf ile aradı, ertesi gün 2. defa gelerek, aldıkları paranın karşılığını tam olarak yaptı. Madem eve teslimat zor geliyor, şube teslimat olarak kabul edin kargoyu. Böylece kim işini yapıyorsa onu tercih edelim biz de !

  • Haydar18 Ocak 2014

    Yok öyle bir şey. Kimse aramadı sormadı. Yurtiçi internet sitesine de şikayet mesajı bırakmama rağmen hiç karşılık olmadı. Aranan saat dakika bilgisi versinler, kimin yalan konuştuğu ortaya çıkar. Şikayetten önce gelen sms te gelip şubeden alacaksın deniyordu. Madem iş işten geçince sms atabiliyorsunuz, dağıtımdan önce dağıtım saatini sms ile bildirseniz kimse mağdur olmaz. Suda ki zeytinyağı çabasıyla yalana da gerek kalmaz...

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi18 Ocak 2014

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön