02 Ocak 2016

Yurtiçi Kargo Bilkent Şubesi!

İnternetten aldığım bir ürünü üniversitedeki adresime istemiştim. Adresimde bizzat bulunmama rağmen paketim bana değil, başka insanlara teslim edilmiş. Ben siparişimin teslim edildiğini internetten alışveriş yaptığım sitenin kargo takibi kısmından öğreniyorum. Benim özel olarak adıma gönderilen bir paketi, kargo şirketi elemanı, adresimde bulunmama rağmen bir başkasına neye dayanarak teslim ediyor acaba? Üstelik bu konuda daha önce şubeye şikayette bulunmuştum.
Kendi kişisel gönderilerim konusunda Yurtiçi Kargoyla çalışmayı gayri profesyonel tutumlarından dolayı bırakmıştım. Ancak internetten alışveriş yaptığım firmanın tercihi olduğu için mecbur kaldım Yurtiçi Kargoyla muhatap oldum.

Gül 98 Okunma

Cevaplar

  • Gül02 Ocak 2016

    Yurtiçi Kargo Bilkent Şubesi telefonlara cevap vermiyor. İnternetten aldığım bir ürünü geri göndermek için kendilerine ulaşmaya çalışıyorum; ancak muhatap olacak kimseyi bulamıyorum. Kendi kişisel gönderim için asla tercih etmediğim bir kargo şirketi... Alışveriş yaptığım site bu firmayı tercih etmiş olduğu için mecbur kaldım. Hemen tarafıma bir kurye gönderilmesini bekliyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön