21 Ekim 2016 #6742873

Yurtiçi Kargo Belirli Günlerde Dağıtımın Yapılması

Güncel hali ile 10961 öğrenci, 784 akademik personel ve 310 idari personelin bulunduğu İzmir Katip Çelebi Üniversitesi'ne Yurtiçi Kargo Ata Sanayi şubesi haftanın sadece pazartesi ve perşembe günleri saat 16.00-17.00 arası teşrif etmektedir ve o günlerde size sıra gelme ihtimali varsa kargonuzu alabiliyorsunuz ki bana henüz bu sıra gelmedi, bu yüzden kargomu şubeden teslim almak zorunda kalıyorum. İçerisinde bulunduğumuz teknoloji çağı ve 21. yüzyılda postalar bile 1-2 günde teslim edilirken " Türkiye'nin en iyi kargo firması" olduğunu iddia eden Yurtiçi Kargo firması bize gelen paketleri ortalama 2 haftada teslim edebilmektedir. Maalesef çoğu firma bu şirketle anlaşmalı olarak çalıştığı için kargo firmasını seçme gibi bir şansımız yok. Bu nedenle Ata Sanayi şubesinin haftanın belirli günlerinde üniversitemizi ziyaret etme kararını gözden geçirmesini rica ediyorum.

Mehmet 61 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet30 Kasım 2016

    Sorun aynı şekilde devam etmektedir haftanın iki günü kampüse geliyorlar. Kargolarımın tamamını şubeden teslim alıyorum. Şikayetim üzerine sadece bu kargo adresime teslim edilmiştir. Gelen kargolar teslim edilmiyor ve şubeden almak zorunda bırakılıyorum. Artık ev adresimi veriyorum ama ev adresim için de aynı şekilde kargolarım zamanında gelmiyor. Şubeye nedenini sorduğumda ya personel yeni deniyor ya da yoğunluk var deniyor. Gönderi sorgulama ekranı güncellenmiyor, şubeye telefonla ulaşmak oldukça zor. Müşteri hizmetleri gönderi sorgulama ekranında yazanlar dışında bilgi veremiyor. Oldukça ilkel bir kargo şirketi olan Yurtiçi Kargo ile çalışan mağazalardan zorunlu kalmadıkça sipariş vermeyeceğim bundan sonra.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi22 Ekim 2016

    Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize telefon no bilgisi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön