26 Ağustos 2013 #1975083

Yurtiçi Kargo Başka Şubeye Teslimatı Yaptı!

Daha önce 1957168 referans nolu şikayetimle Yurtiçi Kargo'nun yaptığı olayı ve beni düşürdüğü mağduriyeti söylemiştim. Şimdi de ben Ankara Kurtuluş'ta bir adres vermiş olmama rağmen, kargomu adrese değil, adresin orada Yurtiçi Kargonun Şubesi olmasına rağmen oraya da değil ta Ankara Gölbaşı şubesine vermişler.


Üstelik bundan ne gönderdiğim kişinin , ne de benim haberdar edilmem gibi bir durum olmadı. 10 gün geçtiği için arayıp sorduğumda , kargomun Gölbaşı Şubesine gönderildiğini söylediler. Elimde çalışanınız imzalı kağıt var adres verdim , hiç olmazsa Cebeci Şubeye bırakın diyorum yapacak bir şey yok diyorlar. Bu nasıl bir amatörlük.

Kutay 35 Okunma

Cevaplar

  • Kutay26 Ağustos 2013

    Valla sadece bir kere 4-5 saniye kadar süreyle arandım yetişemedim, mailime de aradık ulaşamadık siz bizi arayın diyorlar. Sorun da burada zaten ben arayınca kimse ilgilenmiyor. Zaten ben arayınca ilgilenecek olsanız baştan ilgilenirdiniz. Beni arayıp hatanızı düzeltmenizi istiyorum. göndereceğim bi kargo. iki keredir mağdur ediyorsunuz beni.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi26 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik yazılı açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön