20 Ekim 2016 #6737212

Yurtiçi Kargo Baltaş Şubesi Kapatılsın!

Kendileri Yurtiçi Kargo'nun itibarını düşüren bir şubedir. Telefonlarına cevap vermeyen, internet sitesinden gönderinin durumunu güncellemeyen, İstanbul içi gönderiyi 2 gün şubede bekleten, bambaşka bir çalışma mentalitesine sahip. Bana gönderilen kargoyu şubeden teslim alacaksam bu şube neden faaliyet gösteriyor? Varoluş sebebi nedir?
Avcılar'dan Gaziosmanpaşa'ya gönderilen kargom 2 gündür şubede bekletiliyor. Kargonun durumu hakkında hiçbir bilgi alamıyorum. Bu şubeyle yaşadığım ilk sorun değil. Daha önce de defalarca gidip kargomu şubeden teslim aldım. Çağrı merkezine arayıp durumu bildirdiğimde bana dış arama yapamadıklarını, şubeye erişemediklerini söylüyorlar, o da ayrı bir komedi.

Hakan 54 Okunma

Cevaplar

  • Hakan21 Ekim 2016

    Çözüme yönelik işlemden ne anlam çıkartabilirim? İlgili şubeyle her seferinde yaşadığım sıkıntının, bir daha yaşanmayacağını garanti edebilir misiniz? Firmanızın itibarını zedeleyen bu ve buna benzer şubelere ne tür uyarı ve yaptırımlarda bulunuyorsunuz da kendilerini bir türlü toparlayamıyorlar? Sizinle çalışan ne kadar internet mağazası varsa, alışveriş yapmadan önce farklı kargoyla gönderim yaptıkları takdirde alışveriş yapacağımı bildiriyorum. İstanbul içinde 3 günde gönderi teslimatı yapan bir şubenin hiçbir özrü olamaz.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi21 Ekim 2016

    Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize telefon no bilgisi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön