18 Ekim 2016 #6714892

Yurtiçi Kargo Bahçeşehir Şubesindeki Vurdum Duymazlık!

17/10/2016'da İstanbul Bahçeşehir kargo şubesine saat 16:50 de arızalı iade cihaz kargomu göndermek için isimden zor bela izin alıp koşarak gittim. Fakat şubede yetkili birine ulaşamadım. Karşıma bir çaycı bayan bir de gönderi yazım masasının üstüne ayakların sallar şekilde oturmuş bir bay çıktı. Resmini çeksem tam sosyal medyalık olacak şekildeler! Merhaba deyip kargo göndermek istiyorum diye talepte bulundum bankonun arkasındaki bayan ''sistem 17:00 kapanıyor gönderi almıyoruz'' dedi.


Benimde cevabım, ''bayan saat 16:50'de daha 17:00 olmadı işten zor bela izin aldım yardımcı olur musunuz'' dedim beni postalar bir şekilde ''hayır yarın gelin'' dedi masanın üstünde oturan bey hiç oralı olmadı. ''Kapının camında saat 18:00 kadar kargo gönderisi yapılır yazıyor'' dedim. ''o yalan'' dedi. Vurdum duymazlık saygısızlık sorumluluk bilinci olmayan çalışanlar hat safhada.

Yusuf 48 Okunma

Cevaplar

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi19 Ekim 2016

    Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize e-posta adresi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön