20 Ekim 2016 #6736267

Yurtiçi Kargo Ayıplı / Kusurlu Hizmeti!

Yurtiçi Kargo şubesinden teslim almak üzere internetten alışveriş yaptım. Acıbadem şubesinin teslim edeceği kargolarımda sürekli problem yaşıyorum. Geçen ay 2 parça olan kargomun 1 parçası 10 gün gecikmeli teslim edildi ve bilgi dahi verilmedi. Şubeye zaten ulaşılamıyor. Üzerine 14.10 tarihinde elimde olması gereken kargo 6 gündür yine ortada yok. 14.10'dan beri maille, telefonla genel müdürlük ve çağrı merkezi kanallarından ulaşmaya çalışmama rağmen kimsenin umurumda değil. Bu sabah yine aradım ve kesinlikle yardımcı olmuyorlar geri dönüş yapmıyorlar. İnternetten kargo takibi yapayım dedim bu sefer de kargonun dün bana teslim edildiğini gördüm. Ben o saatlerde evde değil iş yerimdeydim ve böyle bir kargoyu teslim almadım! Her Allah'ın günü 1 saatten fazla bu meseleyle uğraşmaktan bıktım artık. Şimdi de teslim etmedikleri kargoyu teslim ettiklerini söylüyorlar. Bir açıklamanız var mı?

Reyhan 75 Okunma

Cevaplar

 • Reyhan22 Ekim 2016

  Yurtiçi Kargo kabahat üzerine kabahat işlemeye devam ediyor! Şikayetimle ilgilenmedikleri için en sonunda bugün şubeye gittim. Görevli bayana takip numarasını verdiğimde teslim edilmiş! Bilgisini aldım. Kargomu kaybettiklerini teslim falan edilmediğini imzalı teslimat belgesini görmek istediğimi söylediğimde ne yapacağını bilemedi! Sistemlerinden birkaç yeri kontrol ederken ben de telefonlara neden bakmadıklarını sordum, cevap: eleman yetersizliğiydi. Şubenin içinde kayıp kargomu aramaya başladılar hiçbir düzen yok ortalıkta kargolar kimin olduğu nereye gideceği belirsiz savrulmuş. Herkes bir başkasına benim kargomu soruyor. Derken oradan bir bey büyük bir kargo bu diyerek büyük kolileri incelemeye başladı. Arkama baktığımda şeklinden yola çıkarak kargomu ben buldum! Hani şu firmanın hiç gönderi yapmadıklarını iddia ettikleri kargomu! Bu benim kargom bunu ne zaman teslim etmeyi düşünüyorsunuz dediğimde bugün teslim etmeyi düşünüyoruz diye tepki verdi oradaki beyefendi! Bunun üzerine daha fazla dayanamayarak sesimi yükselttim ve bu ne terbiyesizlik diye bağırdım o da bana terbiyesizlikse onu siz yapıyorsunuz bağırarak dedi... Ve ilave etti bir kargo gelmedi diye bağıramazsınız! İşine nasıl yaklaştığı zaten buradan belli! Ben de insanları cinnete sokuyorsunuz mevzu kargo değil benim zamanım benim burada ne işim var dediğimde eleman eksik yapacak bir şey yok cevabını aldım. Bunu insanlara yaşatamazsınız bu sizin sorununuz dedim. Siz de bana bağıramazsınız gidin genel müdürlüğe bağırın dedi. Ben de kime bğıracağımı size sormayacağım bu ne uslüp sizi kişisel olarak da şikayet edeceğim dedim adınız nedir dediğimde hiç çekinmeden adını soyadını söyledi. Şube müdürüymüş adı da Orhan! Soyadını o anki sinirimle hatırlamıyorum bile. Size yakışan başkalarına suç atmak, misafire şirket sorunlarınızı yansıtmak ve hizmet sektöründe olduğunuzun farkında olmamak! Bu kadar yazıyorum ama umursadığınız da yok. Bari insanlar aynı şeyleri yaşamasınlar ve okusunlar bilinlensinler istiyorum. Yazıklar olsun kazandığınız paraya isme sektördeki yerinize!

 • Reyhan20 Ekim 2016

  Şimdi de 444 9 999 nolu numaranızdan bir kişi beni arayarak böyle bir teslimat olmamış ki tedarikçi kargoyu bize teslim etmemiş diyor. Size soruyorum peki o tedarikçi size kargo vermediyse o sipariş numarası nasıl oluşuyor? Gönderi hareketleri ne peki diyorum telefondaki şahıs bana onlar sistematik bilgiler cevabını veriyor. Nasıl bir sisteminiz var o kadar hareketi kafasına göre mi yazıyor sonrasında bir de benim teslim aldığımı yazıyorsunuz dediğimde öyle bir teslimat olmadı imzanız bizde yok biz de imzadan kontrol ediyoruz diyebiliyor. Ve telefonu kapatırken de ürünü aldığınız yerle görüşün bizle alakalı değil deniyor. Çıldırmamak içten değil? Nasıl iş yapıyorsunuz siz bu açıklamalar nedir böyle?

 • Reyhan20 Ekim 2016

  İki tane mail adresim var ikisini de junk maillere varana kadar kontrol ettim. Gelen bir mailiniz yok halen yalan bilgi veriyorsunuz ne diyeceğimi şaşırdım artık pes doğrusu!

 • Yurtiçi Kargo Temsilcisi20 Ekim 2016

  Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize e-posta adresi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön