02 Eylül 2013 #1989160

Yurtiçi Kargo Ataşehir Şubesi Gelmediği Halde Geldik Diyor!

Ataşehir şubesi 3-4 gün üst üste geldik ama alıcı yoktu ihbar notu bıraktık diye kayıtlara girmiş. Ancak eve gelen giden olmadı. Üstelik gelmeden önce beni aramadılar da. Zaten kapıdaki güvenlik de gelmediğini söylüyor ( normalde her geleni kayıt altına alıyorlar). Ataşehir şubesine ulaşmak da mümkün değil. Telefonlara cevap vermiyorlar ya da hep meşgul çalıyor.


Şubeye gitmek istedim. Verilen adreste öyle bir şube yok zaten. Çağrı merkezi desen hepsinden kötü. Bu kadar ciddiyetsizlik, baştan savmaya çalışma, ilgisizlik, saygısızlık görmedim ben. Üstüne üstlük şubeden bugün içinde almam gerektiği almazsam geri gönderilecegi söyleniyor.


Yurtiçi Kargo'yu iyi bilirdik ama meğerse en kötüsü buymuş.

Ali 43 Okunma

Cevaplar

  • Ali04 Eylül 2013

    biraz yaratıcı olun şu cevapları yazarken. yoksa ne anlamı var burda standart kopyala yapıştır cevaplar vermenin. bu cevapları yazan insan kaynagına da kurumsal üyeliğe verdiğiniz para da bosu bosuna. onun yerine operasyona biraz daha para harcasanız hiç buralara gerek olmaz!

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi04 Eylül 2013

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön