25 Nisan 2013 #1763410

Yurtiçi Kargo Ambalaj (Avantaj Paketi) Kampanyası!

İstanbuldan ödemeli gönderilen bir paket (kargo nun XS boyutlarında bir kutu) bana ulaştığında faturasının 15, 65 TL olduğunu şaşırarak öğrendim. Kargo nun web sitesinde 'Ambalaj (Avantaj Paketi) Kampanyası' dahilinde Yurtiçi XS paketin 10 tl KDV dahil yollanabildiğini şirketin müşteri hizmetlerine şikayet olarak bildirmeme rağmen, cevap olarak kargo firmasına paketi verirken efendim şu kampanyanız var sizin (haberleri yoktur belki de) onu uygulayın lütfen' demek gerekiyormuş' dediler.


Ben de bana verdikleri 0216561**** nolu bölge müd. den T. . . hn i aradığımda araştırıp döneceğini söylemesine rağmen. 1 gün geçti hala dönen yok.

Emin 67 Okunma

Cevaplar

  • Emin27 Nisan 2013

    Yapılan açıklama üzerinden 2 gün geçti hala Elime bir 'yazılı belge' ulaşmadı?? 02165611638 nolu bölg müd telefonunu ne zamandır aramama rağmen (daha önce bu telefondan görüşme yapmıştım) ama ulaşamadım ne yazık ki. 5 TL benim için önem arz eden bir rakam değil ama firmanın müşteri memnuniyeti odaklı olmaması ve yaptığım şikayete garip cevaplar verilmesi beni rahatsız eden. Yazılı cevap her ne ise artık onun da ulaşmaması başka bir konu tabi.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi25 Nisan 2013

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik yazılı açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön