14 Ocak 2015

Yurtiçi Kargo Alıcıya Ulaştırılmadan Ana Depoya Kaldırılmış!

150472667774 gönderi kodu ile 13.11.2014 tarihinde Çanakkale Çan şubesine 18 Mart Çan Termik Santrali' ne ulaştırılmak üzere gelen kargo tarafımızdan kimseye ulaşılmadan ve gönderene geri iade edilmeden kayıp/sahipsiz kargo olarak ana depoya kaldırılmıştır.


Gerek şube ile yapılan görüşmelerde gerekse Yurtiçi Kargo web sitesi üzerinden şikayet edilince hemen geri arama yapılmakta ancak aynı şeyler söylenerek bir türlü malzemenin teslimatı ile ilgili bir gelişme olmamaktadır.

Mustafa 83 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa20 Şubat 2015

    Bana e-mail adresimden mail atmışlar. Telefon numaramdan bana ulaşılamadığına dair, ancak beni arayan olmada. Belki 1 kere aramışlardır açamamışızdır. Zaten beni arayıp da ne yapacaklar. Gönderi kodu belli malzemeyi bulup gönderecekler. Müşteriye ait bir malzemenin depoya kaldırılıp 4 ay bulunamaması. Yurtiçi gibi büyük firma böyle yapıyorsa, önemli hiçbir şeyi Yurtiçi'nden göndermem artık. Kaybolursa bulamıyorlar.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi15 Ocak 2015

    Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında açıklama yazılı olarak yapılmıştır. Saygılarımızla Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön