18 Ekim 2016 #6716842

Yurtiçi Kargo Alibeyköy Şubesindeki Aymazlık

07.10.2016 tarihinde Yurtiçi Kargo'ya verilen kargom 15 gün geçmiş olmasına rağmen bana teslim edilmedi. Gönderi dağıtıcı şube olan Alibeyköy/Eyüp şubesine 10 gün önce ulaştı. Sisteme, "adreste bulunamadı. Not bırakıldı" bilgisi yazılmış. Ancak ne adrese gelindi, nede not bırakıldı. Zira adreste her zaman mutlaka birileri vardır. Kaldı ki bu ne benim başıma ilk defa geldi, ne de sadece benim başıma geliyor. Aynı komik gerekçeyle kaç defa giderek gönderimi şubeden aldım. Aynı şekilde komşularımda da bu Şikayetvar. Tabi ki sisteme bu notu yazmak, adrese kadar paket götürmekten kolay oluyordur.


Nasıl olsa paket bekleyen insanlar ya siteme girip sorgulayıp bu notu görüyorlar, ya da arayıp telefonla soruyorlar ve paketin şubede olduğunu öğrenip gidip alıyorlar. Bu sorunu kaç defa yazılı ve sözlü olarak genel merkeze iletmeme rağmen ne şube uyarılıp sorunum çözüldü, ne de bana dönüp bilgi veren.

Oktay 143 Okunma

Cevaplar

  • Oktay19 Ekim 2016

    Evet, nihayet aradılar. Ama aradılar da ne oldu. Bana bildiğim şeyleri anlatıp kapattılar Sorunumun çözümüne dair en ufak bir ilerleme olmadı. Bana söyledikleri; Adreste bulamamışlar sizi dediler (Bu yalan) Kargonuz Alibeyköy şubesin dediler (bunu biliyordum zaten) Kargo yarına kadar şubeden alınmaz ise tekrar dönecek dediler (Bu da rutin bilinen bir şey) Teslim edilmek üzere tekrar dağıtıma çıkartamıyoruz dediler. Yani şubeyi arayıp bilgi alma zahmetinde bile bulunmamışlar anlayacağınız. Sisteme bakıp zaten benimde görebildiklerimi bana anlattılar.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi18 Ekim 2016

    Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize telefon no bilgisi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön