16 Aralık 2013

Yurtiçi Kargo Alakasız Bir Adrese Gönderim Yaptı!

GittiGidiyor.com'dan verdiğim sipariş, adres bilgilerime bakılmaksızın başka bir adrese gönderilmiştir. Kargo görevlileri sıklıkla işleri hızlandırmak (!) adına adresi kontrol etmeden bilgisayarda kayıtlı aynı isimdeki ilk adresi seçip gönderim yapmaktadırlar.


Herhalde aynı isim ve soyadında yurdumuzda birden fazla kişi olabileceğini ya da bir kişinin birden fazla adrese kargo gönderimi yapabileceğini birilerinin Yurtiçi Kargo'ya anlatması gerekmektedir. Yurtiçi Kargo'nun çalışanlarını bu anlamda bir eğitimden geçirdiğini ve bir standart sağlayabildiğini düşünmüyorum.

Ahmet 52 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet21 Aralık 2013

    Firma telefonla bana dönmüş olmasına rağmen yanlış yaptığı teslimat için hiçbir girişimde bulunmamıştır. Kargom elden başkasına teslim edilmişken, ellerindeki kayıtlarda kargoyu şubeden benim teslim aldığım yönünde bilgiler kayıtlıdır.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi17 Aralık 2013

    Müşteriye telefon ile açıklama yapıldığında; Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön