30 Ocak 2014 #2266398

Yurtiçi Kargo Adreste Yok Diye Kolimi Geri Göndermiş!

İdefix.com'dan internet aracılığı ile kitap aldım. Onlar da Yurtiçi Kargo'ya vermişler. Kargoyu beklememize rağmen gelmeyince, Yurtiçi Kargo'nun internet adresine girdim. Adres yetersiz diye kargom deposuna geri gitmiş. Şirketi aradım, adresimin doğru olduğunu anladım. Bu sefer evde yokmuşsunuzdur dediler.


Halbuki gün boyunca evdeydim. Daha sonra komşularınız sizi tanımadılar dediler. Ben de 5 katlı apartman herkes beni tanır dedim. Bunun üzerine kendilerine telefonum sizde kayıtlı telefonla arasaydınız dedim.


Denizli Saltak Şubesi Yurtiçi Kargosundaki bayan bizim böyle bir çalışma şeklimiz yok dedi. Kısaca kuzu kuzu şubeye gidiyorum. Prensipleriniz için teşekkürler Yurtiçi...

Göksal 43 Okunma

Cevaplar

  • Göksal04 Şubat 2014

    Sitede benim konumu ilgilendiren binlerce şikayet gördüm. Demek ki Yurtiçi Kargo'nun şikayet değerlendirmelerinde bir sorun var. Adresime teslim edilmesi gereken ben kargomu gidip teslim aldım. Artık bu işin davası olmaz !!?

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi30 Ocak 2014

    Müşterimize ilgili birimiz tarafından görüşülerek gerekli açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi30 Ocak 2014

    Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında açıklama yazılı olarak yapılmıştır. Saygılarımızla Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön