25 Ekim 2016 #6774874

Yurtiçi Kargo Adreste Yok!

Yine Yurtiçi Kargo, yine aynı hikaye. Arkadaş sıkılmadınız mı adreste ulaşamadık yalanından? Şirinevler şubesi bunu kerelerce yaptı. Kesinlikle yalan, yalan ve yalan. Artık Yurtiçi Kargo ile teslim ise gelmeyeceğinden oldukça eminiz. Yalnız bize değil tanıdığımız herkese aynı hikayeyi söylüyorsunuz yeter yahu yeter. Güya geldik adreste yoktunuz notu da bırakılmışmış. Bu işi beceremiyoruz, elemanları seçemiyor uyaramıyoruz deyin ve bu pazardan çekilin neyin zorlamasıdır bu? Kargomu parasını aldığınız için evime getireceksiniz ben gelip alırsam kargo paramı iade edeceksiniz.

Gül 51 Okunma

Cevaplar

  • Gül25 Ekim 2016

    Bana atılan mail; numaramdan aranmış ve bana ulaşılamamış. Külliyen yalan! Döküm çıkartırım. Hayır amacınız nedir? Neden çalışanınızın gelmediğini kabullenmıyorsunuz.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi25 Ekim 2016

    Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize e-posta adresi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

  • Gül25 Ekim 2016

    Güya bugün de gelip adreste bulamamışlar. Yok böyle bir firma! Ne telefonlara cevap veriliyor ne de kimseye ulaşabiliyoruz. Yapamıyorsunuz çekilin bu pazardan!

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön