10 Temmuz 2015

Yurtiçi Kargo Adreste Olduğumuz Halde 4 Kez Teslimat Yapılmadı!

Göksu Şubesi 12 Mayıs'tan beri tam 4 kez evde tüm gün birçok kişi olduğu halde "adreste alıcıya ulaşılamadı" deyip kargoyu teslim etmedi. Geldiklerine dair kapıda not da yok. Zaten gelmiş olsalar, en azından doğru adrese gelseler, adreste bize ulaşamama ihtimalleri yok. Hem şubeye, hem 444'lü hatta, hem şikayet yazma bölümüne defalarca mail ve telefonla durumu anlatıp bir çözüm bulmalarını rica ettim ama maillerime cevap verilmediği gibi şubeden telefonla görüştüğüm kişi "gelmişler bulamamışlar bir sıkıntı yok" demekten öte yardımcı olmadı. Süreci bu kadar kötü yönetip 2 ayda 4 kez aynı sorunu yaşatmak hiçbir ciddi firmaya yakışmaz. Artık bu mağduriyetin acilen giderilmesini istiyorum.

Hüma 95 Okunma

Cevaplar

  • Hüma11 Temmuz 2015

    Iyi gunler, cevabinizda belirttiginiz "alinacak aksiyonlar hakkında yazili aciklama" hangi şekilde yapıldı acaba? Bana yazili olarak ulasan herhangi bir şey olmadığı için soruyorum. çözüm olarak da yine şubeye gidip kargomuzu kendimiz teslim aldık. Yine de cevap verdiğiniz için teşekkürler.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi11 Temmuz 2015

    Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında yazılı açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön