02 Haziran 2016

Yurtiçi Kargo Adresinizde Size Ulaşamadık!

Aldığım ürün adresime gelmediği halde mesaj geldi adresinize kargonuzu getirdik evde olmadığınız için teslim edemedik diye 3 gündür evden dışarı çıkmadık üst komşumun kapısını çalmış görevliler komşum evde değilmiş komşumun kapısına kağıt bırakılıp gidilmiş bende şunu anlamıyorum benim kargom benim adresime gelmediği halde nasıl hizmet almış oluyorum ben, benim kapı numaram 25/1 ve adrese de bu şekilde yazdım fakat gelen görevliler 25 numaranın kapısını çalmışlar, evde olmadıkları için oraya kağıt bırakmışlar. Ben 2 gündür full çalışıyorum yarında işten akşam 11'de çıkacağım bugün iş yerinden zorla izin aldım akşam 7.15'te şubeye gittim almaya açıktı fakat sistemi kapattık veremeyiz kargonu dediler durumu izah etmeme rağmen yardımcı olmadılar. Benim mağduriyetimi kim telafi edecek çocuğuma bez almıştım kargom gelmediği için mağdur durumda kaldım! Hiç memnun değilim!

Abdil 166 Okunma

Cevaplar

  • Abdil02 Haziran 2016

    Allah razı olsun 31.05.2016 da elime ulaşması gereken kargo çalışanların dikkatsizliği yüzünden benim aşırı zorlamam sayesinde 02.06.2016 tarihinde elime ulaştı zorlamasam çabalamasam hâla yarına sallayacaklardı ama sorun değil hangi firmayla çalışmak gerektiğini bu şekilde anlamış oldum.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi02 Haziran 2016

    Sayın , Çakmak 608490636*** nolu gönderiniz ile ilgili yaşamış olduğunuz teslim sorunu hakkında , Tarafımıza iletilen 5628799 talebiniz ile ilgili Müşteri Hizmetleri Ekibimiz sizleri bilgilendirmiştir. Öneri ve taleplerinizi, 444 99 99 Yurtiçi Kargo müşteri hizmetleri ve www.yurticikargo.com İletişim sayfasından bizlere iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön