sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Yurtiçi Kargo Adresime Hiçbir Şekilde Gelinmiyor

Gülay Gülay1 hafta önce

17 Mart ve 23 Mart'ta adresime teslim edilmek üzere kargom gelecekti. Fakat adresime hiçbir şekilde gelinmiyor, şubeyi aradığımda dağıtımda akşam 6 ya kadar gelir diyorlar. Bekliyorum evde olduğum halde hiçbir şekilde gelen yok ama bir alt mahalleme kapıda ödeme adrese teslim yapılıyor benim oturduğum ev neden es geçiliyor. Öğrenciyim kendim yol paramla şubeye gidip kargomu alıyorum 1 liranın hesabını yaparken 7 8 lira yol parası ödüyorum bu nasıl bir şey bir açıklama istiyorum sizden? Çalışanlarınız mahallelerimi bilmiyor acaba. 

Kapıya gelip evde yoktunuz diye not bırakmaları lazım ama benim kapıya da gelmiyorlar gerçekten mantıklı bir açıklama bekliyorum bir değil iki değil ne bu? Bugün Trendyol'dan alışveriş yapacağım pazartesi Karabük Safranbolu şubenize gidip alırım sizin çalışanlarınız tenezzül etmiyor çünkü yine de sağ ol sayın yetkili!

Cevaplar

Yurtiçi Kargo Logo Yurtiçi Kargo 1 hafta önce

Gülay Ö. Değerli Müşterimiz ; Talebiniz ilgili birimlerimiz ile paylaşılmış olup, en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler