31 Ağustos 2013 #1987175

Yurtiçi Kargo Adrese Uğramıyor!

Alışveriş yaptığım site tarafından adresime gönderilen 118570849927 takip nolu kargom evde bulunmama rağmen adresime gelinmeden ihbarlı olarak kayıtlara düşmüştür. Bunun üzerinde internet sitesinde bulunan şube numarasını defalarca aramama rağmen şube kesinlikle telefonlara cevap vermemiştir. Firma müşteri hizmetleriyle görüşmemde adresime gelindiği hatta komşumun ziline basıldığı bilgisini aldım.


Ancak ne komşumdan nede apartman görevlisinden böyle bir bilgi almadım. Dairemin yada oturduğum binanın etrafında herhangi bir ihbar kağıdına da rastlamadım. Yurtiçi Kargo başına buyruk iş yapmakta. Gerek şube gerek firma olarak adına yakışmayan tavrından dolayı firmayı kınıyorum.

Serdar 197 Okunma

Cevaplar

 • Serdar25 Ekim 2013

  yurt içi kargo tamamen sıfırdır bundan sonra

 • Serdar03 Eylül 2013

  şikayet var sitesinde yapmış olduğum 1987175 nolu şikayetlim ilgili kargo firmasından herhangi bi geri dönüş tarafıma yapılmamıştır. ben aradığımda ise açıklayıcı cevap verilmemiş olup ayrıca kendi sitelerinde yada facebook sayfasında yapmış olduğum yorumlar ise her nedense firma tarafından silinmek tedir konuyla alakalı daha üretken bi cevap beklemekteyim ayrıca neden facebook sayfalarındaki yorumları siliyorlar bununda bilgisini firmadan bekliyorum.

 • Serdar02 Eylül 2013

  Konuyla alakalı kargo firması tarafında aranmadım kendim tekrar aradığımda konuyu inceledikleri ve araçlarında gps sistemi olduğunu ve aracın adresime uğramış olduğunu hatta yan komşununda zilini çaldıklarını ancak onlarında evde olmadığını tespit ettiklerini söylediler. Ancak o gün evimde bizzat ben bulunmaktaydım ki ben evde olmasam bile evde hasta ve hasta bakıcı bulunmaktadır evde kimseyi bulamama gibi durum söz konusu diildir. binamda yan komşu bulunmamaktadır dairelerimiz karşılıklı sistemdir. apartman görevlisi arkadaş kargo şirketini görmediğini belirtmişdir. yurtiçi kargodan gps bilgilerini istememe rağmen bu kayıtları veremiceğini belirtiyorlar öyleyse gelsinler birde bizim binada olayı incelesinler.

 • Serdar02 Eylül 2013

  firma tarafından henüz aranmadan gerekli çalışmaların yapıldığı söyleniyor henüz aranmadım.

 • Serdar02 Eylül 2013

  henüz tarafıma bilgilendirme yapılmadı kendileri tarafından aranmadım bile

 • Yurtiçi Kargo Temsilcisi02 Eylül 2013

  Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön