21 Ekim 2016 #6746149

Yurtiçi Kargo Adrese Uğramadan Müşteriyi Evde Bulamadık Yanıltması!

303175440858 kargo takip numarası ile 17 Ekim Pazartesi günü Yurtiçi Kargo'ya verilen paket kargo takip ekranında 18 Ekim Salı günü müşteriye teslim edileceği bildirilmiş olmasına rağmen teslim edilmemiş, ertesi gün yanı 19 Ekim Çarşamba günü alıcıya gün içerisinde kargonuz teslim edilecek diye SMS gönderilmesine rağmen tekrar teslim edilmemiş ve "müşteri adreste bulunamamıştır" şeklinde kargo takip ekranına not bırakılmıştır. Adı geçen kargo 20 ekim perşembe günü tekrar beklenmesine rağmen kargo takip ekranında " müşteri evde bulunamamıştır" notu düşülmüştür. Söz konusu durumla ilgili olarak diğer kargo firmaları eğer adreste alıcı bulunamaz ise müşterinin kapısına bulunamadığına dair yazılı belge bırakıldığı bilinmektedir. Konuyla ilgili Yurtiçi Kargo çağrı merkezinden G.. isminde bir personelle görüşülmüş ancak ne yetkili bir şahsa ulaşılabilmiş ne de bir sonuca ulaşılabilmiştir.

Ufuk 48 Okunma

Cevaplar

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi22 Ekim 2016

    Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize telefon no bilgisi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

  • Ufuk21 Ekim 2016

    Söz konusu kargo firmasına ait bir araç Bugün saat 11:30 sularında evimin önünden teğet geçmiş, kesinlikle eve uğramamıştır. İnternetten kargo takibini kontrol ettiğimde 'Teslim edilemedi' ' ilk dağıtım gününde teslim sürecine başlanacaktır' şeklinde bildirim yazıldığını gördüm. Firmanın çağrı merkezini aradım ancak yine sonuç alamadım. Firmanın ilgili şubesinin yetkililerine de (0212 872 3166 ve 0212 872 3003 numaralı telefonlardan) ulaşamamaktayım. Beykent şubesinin uyguladığı bu davranışın yaptığı yanlıştan dönüp sorumlularına idari yaptırım uygulamak yerine firmanın çıkarlarını değil herhalde akrabalık bağları olacak ki sorumsuz dağıtım personeline karşı yönetim zafiyeti olduğu kanaatindeyim. Bir daha bu firmayla çalışmamakla birlikte tanıdığım herkesi de bu rezil kargoculuk anlayışından uzak tutcam.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön