25 Haziran 2016

Yurtiçi Kargo Adrese Teslim Yapılmıyor

Adrese teslim olarak gelen gönderiyi adres bulunamadı bahanesiyle şubede bekletiyorlar. Tekrar ne zaman getirirsiniz diye sorduğumda bir daha getirmeyiz gelin şubeden alın dediler. Adrese teslim sözüyle aldığı emaneti alıcının adresine getirmeyen Yurtiçi Kargo uygulamasından şikayetçiyim.

Ömer 29 Okunma

Cevaplar

 • Ömer28 Haziran 2016

  22.07.2016 tarihinden beri şubede olan ve adres yanlış bahanesiyle bana teslim edilmediği için iade edilmesini istediğim gönderinin hala şubede bekletilmesini anlayamıyorum. Getirin diyorum "gel sen al "diyorlar, geri gönderin diyorum, firmamızın usulü böyle en erken 29.07 tarihinde belki geri gönderebiliriz diyorlar.

 • Ömer28 Haziran 2016

  Müşteri hizmetleri elemanlarında bilgi olsa bilgilendirecekler ama onlar sorun çözmeye değil ezberledikleri şeyleri tekrarlıyorlar sadece 22.07.2016 tarihinden beri şubede olan ve adres yanlış bahanesiyle bana teslim edilmediği için iade edilmesini istediğim gönderinin hala şubede bekletilmesini anlayamıyorum. Getirin diyorum "gel sen al "diyorlar, alamam geri gönderin diyorum, firmamızın usulü böyle en erken 29.07 tarihinde belki geri gönderebiliriz diyorlar.

 • Ömer28 Haziran 2016

  Benim bildiğim müşteri hizmetleri elemanları sorunu çözerler veya hiç değilse çaba gösterirler. Ama Yurtiçi kargonun elemanları "kendilerine ezberletilen"şeyleri tekrarlamaktan başka bir becerileri olmayan kişiler. Faturadaki adresi gönderiye yanlış yazan, yanlış adres yazıldı diye adrese getirmeyen, gelin şubeden alın diyen uygulamadan şikayet ediyorum. Bende madem kargo adresime gelmiyor o zaman iade edin diyorum. Onlar ise "kargonuzu şubeden alacak mısınız bak almazsanız iade işlemi uzun sürer " diyor başka da bir şey söylemiyorlar. 22.06.2016 tarihinden beri boşu boşuna -bir inat uğruna - adrese teslim edilmeyen gönderinin, neden bu kadar sürede iade edilmediğini soruyorum.

 • Ömer25 Haziran 2016

  Yalan söylüyorsunuz çözümle ilgili olarak hiçbir şey yapılmadı. Eve gelmeden "alıcıya adreste ulaşılamadığından adrese bilgi notu bırakılmıştır" yorumu yapılmıştır. Kesinlikle ne adrese gelinmiş ve ne de not bırakılmıştır. Demek kurum olarak tepeden tırnağa yalancısınız.

 • Yurtiçi Kargo Temsilcisi25 Haziran 2016

  Sayın, YARLUĞ 21028854**** nolu gönderiniz ile ilgili teslimat sorunu hakkında Tarafımıza iletilen 5815252 talebiniz ile ilgili Müşteri Hizmetleri Ekibimiz sizleri bilgilendirmiştir. Öneri ve taleplerinizi, 444 99 99 Yurtiçi Kargo müşteri hizmetleri ve www.yurticikargo.com İletişim sayfasından bizlere iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetlerİ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön