16 Ocak 2015

Yurtiçi Kargo Adrese Kargo Teslimatı!

Kargom 9 Ocak'ta Antalya Falez Şubeye ulaştı, aradığımda o gün için yetişmeyebileceği iletildi ama 17:18'de gelip bizi bulamayınca not bırakıp gitmişler. Şube evime yürüyerek 2 dk. mesafede, kargom 45 kg. Arabam olmadığı ve taksicilerin o mesafeye gitmeyi kabul etmemesi sebebiyle 12 Ocak'ta şubeyi arayarak durumumu ilettim ve uygun oldukları bir gün tekrar getirmelerini rica ettim. Fakat not bırakılan yere tekrar gidilmediği kuralı defalarca hatırlatılarak reddedildim ve gün içinde gidip almamız istendi.

Çözüm olarak da taksiyle gitmem önerildi. Konuyu bölge müdürlüklerine yazdığımda aynı gün arandım ve 14 Ocak'ta tekrar getirileceği iletildi fakat dün dağıtımda denildi gelmedi.

Meltem 76 Okunma

Cevaplar

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi16 Ocak 2015

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

  • Meltem15 Ocak 2015

    Bölge Müdürlüklerine durumu yazdığımda çözüm olarak kargomu şubelerinde açıp, 3-4 seferde eve taşıyacağımı iletmiştim beni arayıp getireceklerini söylemeselerdi kargomu almıştım. Yurtiçi Kargoyu bir daha kullanmayacağım.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön