16 Şubat 2013 #1636028

Yurtiçi Kargo Adrese Gelinmediği Halde Geldik Yoktunuz Deniyor!

2080693***94 gönderi numaralı kargo için bütün gün evde olunmasına, zilin bozuk olmamasına ve kargo geleceği için ekstra dikkatli olunmasına rağmen, adrese geldik ve sizi bulamadık gibi doğru olmayan bir bilgi verilmiştir.


Kargo gelmediği için şubeye kendimiz kargo'muzu almaya gittiğimizde; gelmeseydiniz kargoyu geri gönderecektik diye bir de kötü üslup gördük. ayrıca ihbar fişi niye bırakmadınız diye sorunca, uçmuştur diye bilgi aldık.


Daha önce defalarca karşılaştığımız bu sorunun herhangi bir çözümü yok galiba. dağıtım personeli yetersiz geldiği için bu eksikliği müşteriye mal eden bir anlayışın nasıl bir çözümü olabileceğini takdirinize bırakıyorum.

Emrah 40 Okunma

Cevaplar

  • Emrah18 Şubat 2013

    Çözülen hiçbir şey yok, zaten çözülme ihtimali de yok. Ancak şubeyi bilgilendirdik, bir daha yaşanmamasını umuyoruz deniyor. Şube de çalışan personel de bana gayet umursamaz bir şekilde bizimle bir daha çalışmayın o zaman diyor.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi18 Şubat 2013

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön