31 Ekim 2016 #6812047

Yurtiçi Kargo Adres Sorunu Nedeniyle Alıcıya Ulaşılamadı Hikayesi!

N11.com adresinden 24/10/2016 tarih ve 207***360 sipariş no.lu ürünüm adresime teslim edilemedi. Aşağıda ürüne ait belirttiğim adresimin ekran görüntüsü yer almaktadır. İkinci fotoğrafta ise Arçelik'in bir kahve makinesi siparişim var. Yine aynı adres. Yurtiçi Kargo bana adresimle ilgili sorun olduğunu ve ürünü teslim edemediklerini sisteme not düşüyor. Ama beni telefonla arayıp bilgilendirmiyor. Apartmanıma kadar gelip daire 16'da başka biri oturuyor adres yanlış deyip gidiyor.


Telefonla arasalar ürünü teslim edecekler,fakat böylesine yanlışlık kabul edilebilir değil. Bana müşteri temsilcisi no: 6 daire:16 dedi. Fotoğraflarda evime ulaşan ürünün sipariş detayında da numarasını ve ekran görüntüsünü belirttiğim şikayet ettiğim siparişte de adres No:6 daire: 6 olarak gözükmektedir. Bu kargonun yanlışı ve ürün 2 gündür bu saçmalık nedeniyle elime ulaşmamaktadır.

Hakan 119 Okunma

Cevaplar

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi31 Ekim 2016

    Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize telefon no bilgisi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön