05 Kasım 2018
Yorum Yap
#11113922

Yurtiçi Kargo Adres Eksik Deyip Kargomu Getirmedi!

Ankara Savaş yayın evinden kitap siparişi verdim. Kargo teslim adresi olarak Ataşehir Kentplus sitesinde bulunan adresimizi, resmi nüfus idaresi sisteminde yazılı olduğu şekliyle tam ve doğru olarak verdik.


Yurtiçi Kargo finans merkezi şubesi 200886611153 numaralı kargomuzu getirmedi. Kargomu gidip kendim aldım. Görevli T** Ö*** adreste müteahhittin verdiği blok numarasının yazılı olmadığını, bu yüzden adresin eksik kabul edildiğini söyledi.


Site güvenlik kapısına sorduğumda kargo şirketi bize resmi adresi söyleseydi biz müteahhitçe verilen blok numarasını söylerdik dediler. Site yetkililerinin defter kayıtlarını incelediğimizde kargo şirketinin bizim kargomuzu kendilerine hiç sordurmadığını tespit ettik.


Yurtiçi kargo'yu bu keyfi ve lakayıt tutumundan dolayı şikayet ediyorum. Bir adres devletin resmi kayıtlarda olduğu şekliyle tam ve doğru olarak yazıldıysa Yurtiçi Kargo mutlaka o gönderiyi yerine ulaştırmalıydı.

Cemal Cemal 218 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Cemal'ın Teşekkür Mesajı07 Kasım 2018

    Aynı gün geri dönüş yapan, hatalı şube hakkında gerekli işlemin yapılacağını söyleyen yetkililere teşekkür ediyorum.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi07 Kasım 2018

    Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize telefon no bilgisi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi06 Kasım 2018

    Değerli Müşterimiz ; Talebiniz ilgili birimlerimiz ile paylaşılmış olup, en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler