18 Ekim 2016

Yurtiçi Kargo 50 Metre Mesafedeki Opera Şubesi Kargomu Getirmedi

Yurtiçi Kargo opera şubesi kadar lakayt bakkal dükkanı mantığı ile işletilen bir kargo şubesi görmedim.
107291223*** takip no.lu kargomu kafalarına göre Ankara'dan Kırklareli'ne yönlendirmişler. Zor bela ikna edip kargomu göndermelerini engelledim. Şimdi ise 50 metre ilerideki kargo şubesinde çalışan B**** hanım ise kargomu adresime getirmek yerine gelin alın diyor bana. Gönderen firma ararsa getiririz başka getirmeyiz arkadaşların işi var istediğiniz yere şikayet edin diyede akıl veriyor. Telefon numaram yazmasına rağmen beni aramayıp kafalarına göre kargomu Kırklareli'ne yönlendirmeleri yetmez gibi bir de müşteriye kötü davranılıyor. Yurtiçi Kargo sizin çalışma mantığınız bu mu acaba?

Ekrem 108 Okunma

Cevaplar

  • Ekrem24 Ekim 2016

    Hiçbir çözüm üretilmedi. Opera şubesindeki çalışanlar canları ne zaman istedilerse kargomu o zaman getirdiler. Cumartesi opera şubesine varmış kargo 50 metre mesafeden salı günü bana ulaştırılabiliyorsa Yorum Yapgerisini varın siz düşünün.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi18 Ekim 2016

    Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize telefon no bilgisi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön