02 Eylül 2015

Yurtiçi Kargo 5 Km. Şehir İçi Yolu 4 Günde Gelemediler!

Yanlış duymadınız 5 km. yolu, 4 gün bitti yarın 5. gün ama hala gelemediler. Aynı ürünü daha önce de şubelerinde 5 gün bekletip iade etmişler. Evim devlet hastanesinin karşısında, yani o kadar şehir merkezi olan bir yer ki; bu kadar pişkinlik olamaz diyorum. Her defasında en erken getirdikleri zaten 3 günde teslim sağlıyorlar şükür ediyorsunuz. Yurtiçi kargonun burada yeterli personeli ve aracı yok. Şubenin sahibi de almıyor!

İhsan 25 Okunma

Cevaplar

  • İhsan04 Eylül 2015

    Hepsiburada.com adlı şirketin bana kendi sitelerinden gönderdiği mesaj. Buyurun okuyun. 9 günde küçücük bir paketi teslim edemediler. Keşke istanbul`dan otobüse verselerdi 1 günde gelirdi, yurtiçi kargoyla çalışmakla çok büyük hata yapmışlar. 70793851 No.lu siparişinizde bulunan Case 4u z07-5 Dahili Bluetooth Kumandalı Selfie Çubuğu Yeşil-Yeşil ürünü teslim edilemediğinden birimimize ulaşmakta olup, iadeleri alınacaktır. İadesi alınan ürünlerin ne yazık ki tekrar gönderimi yapılamamaktadır. İade işlemleri tamamlandığında tarafınıza geri ödeme bilgileri paylaşılacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla.

  • İhsan03 Eylül 2015

    Bu gün 03.09.2015 hala dağıtıma çıkarıldı ve teslim edilemedi yazısı var...

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi02 Eylül 2015

    Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön