18 Ekim 2016 #6716971

Yurtiçi Kargo 5 Gün Sonra Mesai Saati Dışında Teslim Edilen Evraklarım

Daha önce başka bir kargoda yaşadığım mağduriyet nedeniyle Yurtiçi'ni seçtim. 12.10.2016 tarihinde Trabzon Avrasya Üniversitesi'ne araştırma görevlisi kadrosuna başvurmak için evraklarımı gönderdim. 17.10.2016 tarihi son başvuru olduğundan 5 günde teslim edileceğinden emindim, yanılmışım. İşlemimi yapan Z**Ç**'a "17 Ekim'e kadar teslim olur, değil mi? " dedim "Evet o zamana kadar kesin teslim edilir. 2 güne ulaşır. " dedi.


Ben de sık sık kargomu takip ediyorum. Cuma günü Trabzon'daydı. Ancak pazartesi günü yani 17 Ekim'de saat 18.41'de mesaj geldi "Kargonuz 18.02'de Avrasya Üniversitesi Danışmasına teslim edilmiştir" diye. Mesai saati dışında teslim edilmesini istediğim fakülteden başka bir yere teslim ederek benim açılan araştırma görevlisi kadrosuna başvurmama engel oldular. Mağdurum, ailemle bu nedenle de tartıştım. Sonuç ne olursa olsun benim akademik hayatıma engel oldular.

Emre 75 Okunma

Cevaplar

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi20 Ekim 2016

    Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize telefon no bilgisi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön