28 Mart 2013 #1711023

Yurtiçi Kargo 4 Gündür Kargomu Almaya Gelmiyorlar!

Yurtiçi kargoyu aradım, kargomun olduğunu söyledim. 23.03.2013 de kayıt tuttular gün içinde de geleceklerini söylediler. Bekledim. Kargomu almaya gelmediler. 25.03.2013 tarihinde yine aradım, kargoyu almaya gelmediklerini söyledim."Yoğunluk varmış bugün gelirler"dediler. Acil olduğunu söyledim not aldırdım ama pazartesi, salı geçti ve bugün çarşamba, yine sabah aramama rağmen "şubeyi arayıp bilgilendirdik bugün alırlar mutlaka" demelerine rağmen bugünde gelmediler.


İlk günü anlarım, ama 2.- 3.- 4.gün ne oluyor anlayamadım. Bunun doğrultusunda yurtiçi kargonun şikayet bölümünden 2 kez şikayet olarak durumu bildirmeme rağmen geri dönüşüm sağlanmadı. 4 gündür evde bağlı kaldım.

Gökhan 40 Okunma

Cevaplar

  • Gökhan28 Mart 2013

    Müşteri Temsilci arayarak özür dilediler. Kargomun bugün alınacağını bildirdi. Biraz öncede gelip kargom alındı. Teşekkür ederim. Önerim olacak: Şikayet Var'a şikayet etmeden Yurtiçi Kargonun kendi iletişim sayfasından şikayet olarak bildirdiğimde Yurtiçi Kargo gibi bir kargo bu problemi çözebiliyor olmalıydı. Bundan sonra daha dikkatli olacağınızı umut ediyorum.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi28 Mart 2013

    Müşteriye telefon ile açıklama yapıldığında; Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön