17 Ocak 2014 #2240457

Yurtiçi Kargo 4 Gündür Gönderilemeyen Kargomuz!

14 ocakta Pendik Yurtiçi Kargo şubesi çalışanına teslim edilen kargo an itibari ile hala şubede beklemekte ve bu kişiler müşteriyi yani bizi mağdur etmektedir. Nasıl bir hizmet anlayışı ile çalışmaktalar anlamış değilim. Gerçi hizmet anlayışı olsalar böyle bir durum yaşanmazdı.


Bir Pendik şubesi çalışanlarına ulaşamadık gün boyu , bu ilgisizliği de kınıyorum! Kargo durumunu sorduğumda telefonu birbirlerine veriyorlardı. Hata yapılmış belli. Kargonun dün elimizde olması gerekirken hala şubede beklemesi ve çalışanların bu ilgisizliğini disiplinsiz çalışmasını şikayet ediyorum!


Bu tarihten sonra Yurtiçi Kargo firması ile çöp dahi yollamayacağım ve almayacağım değmez, bu işi yapamıyorlar!

Olcay 30 Okunma

Cevaplar

  • Olcay20 Ocak 2014

    evet yapıldı tşk ederim . bölge müdürlüğüne şikayet etmiştim şubeyi . bölge müdürlüğünden aradılar . ilgilendiler ancak olan olmuştu ve kargonun zamanında adrese ulaşımı sağlanamadı . Şube çalışanlarının hatası yüzünden yurtiçi kargo firmasının zarar görmesi acı bi durum.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi17 Ocak 2014

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön