03 Şubat 2014

Yurtiçi Kargo 2 Haftadır Ürünün Teslimatını Yapmıyor!

Resmi kayıt olarak 23.01.2014 tarihinde teslim ettiğim iade ürün; 2 hafta geçmesine rağmen hala tedarikçi firmaya teslimatı yapılmadı! Dolayısıyla Hepsiburada.com dan almış olduğum bu ürünün iade teslimat süresi de geçeceğinden Yurtiçi Kargo beni çok büyük bir mağduriyete uğratıyor. Ben haftalardır bu ürünün iade olup yenisiyle değişmesini bekliyorum! Çağrı merkezinde ki arkadaşları defalarca aradım ve hiçbir zaman çözüme kavuşturamadılar.

Ben bu ürünün derhal bugün teslimatının yapılmasını ve yenisiyle değişmesini istiyorum. Aksi takdirde bütün mağduriyetimi Yurtiçi Kargo firmasına yükleyeceğimi ve yasal yollara başvuracağımı belirtmek isterim.

Emir 80 Okunma

Cevaplar

  • Emir04 Şubat 2014

    Sorunum hala devam etmektedir. Yaptığım görüşme neticesinde ürünün gün içerisinde tedarikçi firmaya teslimatının yapılacağı bilgisi verilmiştir, fakat bugün itibariyle yaptığım ürün takibi sorgulamasında ürünün hala şubede bekletildiğini görüyorum. Kısacası problem hala çözülmedi ve değiştirilmesi gereken ürünü hala teslim almadılar.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi03 Şubat 2014

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön