14 Mayıs 2013 #1796582

Yurtiçi Kargo 1,5 KM Mesafeye 2 Günde Teslim!

10/05 Tarihinde Doğubank Şubesine Verdiğim Kargo 09:00 şubeden dağıtıma çıkmış ama net bir bilgi alınamadığı için şubeyi şikayet ettiğimden dolayı adres yetersiz diye şubeye geri gelmiş ki kaç defa müşteri hizmetleri ile görüşmeme rağmen bu kadar basit bir şekilde çalıştığı için Yurtiçi Kargo yu esnefle kınıyorum. Profesyonelleşin artık.Tek firma değilsiniz. Call centeriniz bile yetersiz 20 dk insanları hatta bekletmeye zorunluluğunuz yok.

Kenan 39 Okunma

Cevaplar

  • Kenan15 Mayıs 2013

    Kusura Bakmayın ama Sorunumuz Genel Merkezinizi arayarak çözülmüştür , Bireysel Müşteri hizmetleri ve şubeniz sorunun çözümünde yardımda bulunmamıştır , Bu arada hata tamamen karşı şube ve içmeler şubesinden kaynaklı dağıtım yapan araçlardaki telefon numarasını bilmeyen bir kargo şirketi var mı ? Var Yurt içi kargo En Merkezi bir mühittdeki adresi bile telefonla tarif alan bir kargo dağıtıcı yine Yurt İçi Kargo bilmiyorum hangi tarafı düzeltirsiniz ama Allah Yardımcınız olsun !

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik yazılı açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön