31 Ekim 2016 #6820608

Yurtiçi Kargo 1 Haftayı Geçen Teslimat Süresi!

24.10.2016 Pazartesi günü kargoya verilen siparişim çarşamba (26.10.16) günü teslim edilmesi gerekmesine rağmen 1 hafta geçti, daha teslim edilmedi. Bütün anketlerde sizin için olumlu oy kullanmamıza, siparişlerde tercih edilen kargo şirketi olarak sizi seçmemize, tüm yakınlarımıza/tanıdıklarımıza sizi tavsiye etmemize rağmen firmanız şımarmış, hizmetlerini geliştirmesi gerekirken geriye doğru adımlar atmaya başlamış, müşterileri umursamamaya başlamıştır ve defalarca cuma günü teslim edin dememe rağmen teslim edilmemiştir. Resmen beni umursamadınız, bu nasıl bir şımarıklık? Siz kim olduğunuzu sanıyorsunuz? Hangi çağda yaşıyoruz da 1 hafta kargo sürüyor? Üstelik kargoda olan ürün besin takviyesidir. Gerçekten bu durumu nasıl telafi edeceğinizi çok merak ediyorum?

Halil 200 Okunma

Cevaplar

  • Halil31 Ekim 2016

    Asparagas! Böyle bir komedi yok! E-posta ya da telefon yoluyla dönen olmadı. Bu arada 8. gün ve halen kargo teslim edilmedi... .Ne trajikomik bir durum... Yurtiçi Kargo mu, asla!

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi31 Ekim 2016

    Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize e-posta adresi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön