06 Şubat 2014 #2280466

Yurtiçi Kargo 1 Haftadır Kargom Alınmadı Ama Alındı Diye Not Düşülmüş!

1 Şubat Cumartesi günü saat 15:00'te Yurtiçi Kargo Kurtuluş Şubesi'ne 2 kutu götürdüm. Bu saatten sonra kargo almıyoruz yanıtını alınca 444 99 99'dan kargo talebinde bulundum. Bu arada IVR'da kargolarınızı her gün 17'ye kadar şubelerimize teslim edebilirsiniz diyordu. Bu 1. şikayetim.


Asıl şikayetim ise aradan 1 hafta geçmesine rağmen kimse gelmeyince şubenizi aradım, sıfır talep oluşturuldu. Yani 1 hafta boşa beklemişiz. Yine 444 99 99'u aradım. Cevap çok ilginç: Kargonuz daha önce alındı diye şube tarafından işaretlenmiş. Deli olmak işten değil. İlk defa değil, her seferinde aynı sorun oluyor.


Allah rızası için biri bana ne olduğunu anlatsın...

Cengiz 33 Okunma

Cevaplar

  • Cengiz07 Şubat 2014

    bana hiçbir açıklama yapılmadı. hala kurye bekliyorum. dün şubeden istedim, gelecek dendi hala gelen giden yok. şimdi tekrar aradım yeni talep açıldı. her gün talep listesi sıfırlanmıyormuş. yani kurye gelmediği sürece her gün yeni talep iletmek gerekiyormuş.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi07 Şubat 2014

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön